Jak získat 400 FS a 100 Kč?

  1. Kliknutím na tlačítko na této stránce se přihlašte do Mořského týdne (najdete výše), který probíhá od 19. června do 23. června.
  2. Za každých 500 Kč, které se vsadí v uzavřených hrách od Apollo Games, se odemkne jedna škeble. Za jeden den můžete odemknout maximálně pět škeblí, bonusy lze získávat a plnit jeho požadavky mezi 8:00 až 24:00.
  3. Bonusy se odhalí kliknutím a každý den se můžete těšit na různé výhry: 40 FS, 20 FS, 10 FS, 10 FS a černou perlu.
  4. Free spiny lze použít na tyto hry: Rich Kittens, Rich Fish, Sizzle Fire, Gladorius, Happy Nuts, Lucky Chessmate, Scary Night, Frutiki Tribe a Sunset Hotline. Všechny free spiny mají hodnotu 1 Kč.

Nejpoužívanější dotazy

Jaké jsou výhody černé perly?

Černá perla je speciální bonus, který umožňuje získat úžasnou odměnu ve výši 100 Kč na ruku. Jedinou podmínkou je, že je potřeba získat ji každý den této akce.

Mohu nějak poznat, co se skrývá v jednotlivých škeblích?

Rozložení bonusů je vždy náhodné. Závisí proto na Vaší šťastné volbě, zda odměna – 40 FS – bude získána na první pokus nebo postupně.

Jak přesně probíhá otevírání škeblí?

Postup je velmi jednoduchý. Na začátku dne jsou odměny neaktivní a mají kolem sebe řetěz a zámek. Za každých 500 Kč točených si můžete odemknout odměnu – nebo točit 2 500 Kč a následně si odměny vybrat všechny najednou.

Mohu všechny vyhrané free spiny protočit najednou na jedné hře?

More Posts